Рослинний аналог м'яса. Так ще можна назвати квасолю. Ці бобові необхідно їсти мінімум 3 рази на тиждень, наприклад 2 рази на тиждень можна обідати квасоляним супом, а в інший час можна використовувати квасолю як інгредієнт в салатах. Існує й кілька правил правильного приготування саме білої квасолі. Після того, як квасоля закипає, необхідно злити гарячу воду і залити квасолю новою холодною водою, після таких маніпуляцій ці бобові виходять більш наваристими, поживними та смачними. Під час варіння квасолю краще не перемішувати, а після приготування потрібно додати рослинну олію.
Квасолю попередньо замочити у воді на ніч.
У великій каструлі відварити квасолю в 1,5 л. води: довести до кипіння, зменшити вогонь і варити на повільному вогні, не накриваючи, 10 хвилин. Зняти з вогню. Злити воду і промити квасолю.
У каструлю до квасолі додати нарізані цибулю, кріп, моркву, часник, петрушку і перець. Влити курячий бульйон, довести до кипіння.
Покласти в каструлю курячу грудку і помідори, накрити кришкою і варити приблизно 30 хвилин або до повної готовності квасолі.